Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 137 προϊόντα.
Αυτόματοι διασκορπιστής αρώματος ψεκαστήρων ανοξείδωτου/μηχανή αέρα μυρωδιάς για το σπίτι
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής 3000cbm αρώματος HVAC 1000ml αυτόματος
| ΟΝΟΜΑ: | aromatherapy διασκορπιστής SPA |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 1.5ml/H 15W 600cbm με την αεραντλία
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Τάση: | 12V1A |
Μηχανή αρώματος δωματίων λουτρών, ηλεκτρικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| εγκατάσταση: | Φορητός, τοίχος mountable |
Έλεγχος PCB διασκορπιστών αρώματος αρώματος 500CBM 8w 250ml HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Δύναμη (ψ):: | 8 |
Διάχυση αρώματος διασκορπιστών αρώματος αέρα ανεμιστήρων 130ml Rechargable τεχνολογίας κρύου αέρα για τις τράπεζες, λιανοπωλητές
| Τάση: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη: | 6W |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος επίδειξης 6W 120ml LCD με το κουμπί αφής
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
120 ml Διαχέτης Αρώματος δωματίου
| Χρώμα:: | Μαύρο / Ασημένιο |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba |
500ml άσπρος σκονών παλτών διανομέας αναψυκτικών αέρα μετάλλων αυτόματος κατασκευή-στον ανεμιστήρα και άρωμα που ξαναγεμίζεται
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
150Ml μίνι διασκορπιστές Aromatherapy μετάλλων με τη μακράς διαρκείας αεραντλία, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

