Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 137 προϊόντα.
Φορητός πλαστικός διασκορπιστής 1.0ml/h μυρωδιάς λουτρών 8W 150ml
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
Έξυπνη ψηφιακή επίδειξη που διαφημίζει τον αυτόματο διανομέα Sanitiser χεριών
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
Μη επαφή που διαφημίζει την επίδειξη Mionitor/αυτόματο Sanitizer χεριών
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης Mionitor |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
διασκορπιστής μυρωδιάς διάχυσης αέρα 150ml 8W 300cbm για τον έλεγχο οσμών
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Κάλυψη: | 1000 τετραγωνικά πόδια |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 5000cbm HVAC αργιλίου 75W 4L για το ξενοδοχείο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
ΔΙΔΥΜΗ μηχανή 500ml αέρα μυρωδιάς μετάλλων διάχυσης κρύου αέρα αντλιών για την περιοχή τετραγωνικών μέτρων 200
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
12V1A ισχυρή και αθόρυβη δίδυμη της Ιαπωνίας μηχανή αέρα μυρωδιάς μετάλλων αντλιών άσπρη
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι 75W 5000cbm 6.5ml/h HVACcommercial ξενοδοχείων, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς HVAC
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρική δροσερή υδρονέφωσης αέρα αρώματος διασκορπιστών μηχανή αρώματος αρώματος μετάλλων άνυδρη
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
|---|---|
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
| Ικανότητα (CFM): | 600cbm |
Ηλεκτροστατικός διασκορπιστής μυρωδιών με κάλυψη 4000-6000CBM και διασκορπιστής αρώματος που ελέγχεται από εφαρμογή για μεγάλους χώρους
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟΣ |
|---|---|
| Ικανότητα: | 1000 CFM |
| Εξουσία: | 100W |

