Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ customized scent air diffuser ] αγώνας 168 προϊόντα.
Μόνος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς ξενοδοχείων 22W 1500cbm 500ml στάσεων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V2A |
| Δύναμη:: | 22W |
Προσαρμοσμένος διασκορπιστής πετρελαίου μετάλλων αργιλίου μηχανών αέρα μυρωδιάς αρώματος ξενοδοχείων
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
Προσαρμοσμένη μηχανή αέρα για ξενοδοχεία με αρώματα από μέταλλο 500 τετραγωνικά μέτρα
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Χαμηλού θορύβου μικρός διασκορπιστής πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς εγχώριου Aromatherapy
| Τηλεχειρισμός: | Ναι |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Μηχανή αρωματικού αέρα με χρονόμετρο με χαμηλό επίπεδο θορύβου και τύπο αρώματος αιθέριας ελαίου
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
Χαμηλού θορύβου διασκορπιστής 10W πετρελαίου μηχανών 100ml αέρα μυρωδιάς με μακράς διαρκείας
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα Πλαστικού με Κάλυψη 100m2, Διάστημα Ψεκασμού 30 λεπτών και Πλαστικό Υλικό
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
30 ml/h Μηχανή αέρα με μυρωδιά αιθέριας λάδις και συνεχές ρεύμα
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
ΔΙΔΥΜΗ μηχανή 500ml αέρα μυρωδιάς μετάλλων διάχυσης κρύου αέρα αντλιών για την περιοχή τετραγωνικών μέτρων 200
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |

