Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 299 προϊόντα.
100 άσπρη πλαστική 12V εμπορική μηχανή μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με την αεραντλία Nidec Ιαπωνία για το λουτρό, νοσοκομείο
| Αεραντλία:: | Ιαπωνικό εμπορικό σήμα Nidec |
|---|---|
| Εγκατάσταση:: | Φορητός/τοίχος που τοποθετείται |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
Εμπορική περιοχή μέσα στους ηλεκτρικούς διασκορπιστές αρώματος ανεμιστήρων για τις θέσεις μεγάλης επιχείρησης
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Εμπορική περιοχή μέσα στους ηλεκτρικούς διασκορπιστές αρώματος ανεμιστήρων για τις θέσεις μεγάλης επιχείρησης
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | γυαλί |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Εφεδρική μηχανή αναψυκτικών αέρα κρύου αέρα ηλεκτρική εμπορική με το αργίλιο Shell
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Χονδρική Μηχανή Αρώματος 500ML Χωρητικότητας 12V Τάσης με Κάλυψη 500CBM για Μεγάλους Χώρους
| παραγωγή υδρονέφωσης: | 1000 γαλόνια/ημέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
| Ικανότητα: | 500 ml |
12V 2A αθόρυβη μαύρη σιδήρου ξενοδοχείων μηχανή αναψυκτικών αέρα λόμπι αυτόματη αυτόνομη
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
300cbm ηλεκτρική μηχανή εγχώριας μυρωδιάς διασκορπιστών αρώματος ξενοδοχείων με το σύστημα Hvac
| Πηγή ισχύος:: | ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Άσπρος και μαύρος μετάλλων HVAC διασκορπιστής αρώματος αέρα τοίχων moutable για τη μικρή περιοχή 100m2
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

