Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Αυτόματη μηχανή αρώματος αρώματος HVAC 4ml/h 1500cbm για το ξενοδοχείο
| ΟΝΟΜΑ: | διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Υλικό:: | γυαλί |
Πορφυρή ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς Hvac στάσεων μόνη για 1000 τετραγωνικό μέτρο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V Mountable εμπορική μηχανή μυρωδιάς τοίχων με την κλειδαριά και ξαναγεμισμένο 500ml Botttle
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Επαναληπτικής χρήσεως διασκορπιστής μυρωδιάς HVAC κανένα υπερηχητικό τοποθετημένο τοίχος 1200m3 15W
| Δύναμη (ψ): | 15W |
|---|---|
| Τάση (β): | 12v |
| Εφαρμογή: | εμπορικός |
Λόμπι ξενοδοχείων διασκορπιστών 500ML 12v 2A HVAC πετρελαίου αρώματος της Shell αργιλίου
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Ικανότητα: | >200ml |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
30ml/H μηχανή αέρα μυρωδιάς για το άρωμα Aromatherapy και τη διάχυση μυρωδιάς
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
800ml Capacity 12V Silent Operation Essential Oil Diffuser for Commercial Use with Bluetooth WIFI APP Control
| Ικανότητα: | 800ml |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
1500cbm αυτόνομος διασκορπιστής 0.5L μυρωδιάς HVAC με τον ανεμιστήρα
| Όνομα: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5L |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Η μαύρη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC 12V με το χρονόμετρο και 500ml ξαναγέμισε το μπουκάλι πετρελαίου
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 12V2A |

