Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
ουσιαστικό Nebulizer Aromatherapy αργιλίου 6W 130ml
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Αεραντλία: | Ιαπωνική αντλία Nidec |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Ουσιαστικός Nebulizer διασκορπιστής 6W πετρελαίου αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
150ml ενσωματωμένο μικροελεγκτών μικρό πολυτελές σχέδιο μηχανών μυρωδιάς μεγέθους HVAC εμπορικό για τη χαρτοπαικτική λέσχη
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Φορητή μηχανή αρώματος μυρωδιάς, αυτόματος ηλεκτρικός διασκορπιστής αέρα μυρωδιάς
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή αρώματος μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό: | caoting μέταλλο σκονών |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Μεταλλικός μαύρος διαχέτης γραφείου με εξαιρετικά αθόρυβη λειτουργία και επίπεδο θορύβου 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων 5000CBM Automization με το μπουκάλι ξαναγεμισμάτων 950 μιλ.
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5000CBM |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Άνυδρη Nebulizer ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς έξυπνη APP μηχανή αρώματος αέρα ελέγχου
| Εγκατάσταση: | Συνδεμένος με HVAC |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Χρώμα: | Λευκό, μαύρο |
Ηλεκτρικές εμπορικές μηχανές μυρωδιάς, διασκορπιστής μυρωδιάς κλιματιστικών μηχανημάτων
| ΟΝΟΜΑ: | εμπορικές μηχανές μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Δύναμη: | ηλεκτρικός |
1000 CBM μηχανή αέρα μυρωδιάς ελέγχου υπολογιστών με την εισαγόμενη αντλία και μεταβλητό πετρέλαιο για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Αυτόνομος διασκορπιστής αρώματος 150ml εμπορικός HVAC ηλεκτρικός για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |

