Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Ασημένια μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου εμπορική με τη χωρίς θόρυβο και διάρκεια ζωής Loner
| Τάση:: | 220V/50HZ-60Hz |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Η εμπορική μηχανή App μυρωδιάς HVAC έλεγξε τον άνυδρο διασκορπιστή αέρα μυρωδιάς
| Χρώμα: | Ασπρο μαύρο |
|---|---|
| Χωρητικότητα (CFM): | 600 cbm |
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
Εμπορικά αυτόματα μηχανή αρώματος/σύστημα παράδοσης μυρωδιάς Hvac ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Αυτόματη μηχανή αρώματος |
|---|---|
| Τύπος: | Εμπορικός |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Εμπορική συσκευή αρωματισμού με επαναπλήρωση αιθέριας ύλης
| Αριθμός μοντέλου:: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Εξουσία:: | 50W |
5000 CBM μεγάλος διασκορπιστής πετρελαίου Aromatherapy μηχανών μυρωδιάς υδρονέφωσης εμπορικός
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |
εμπορικοί διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου αρώματος 12V 1A με τον τηλεχειρισμό για την εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Χαμηλού θορύβου διασκορπιστής 10W πετρελαίου μηχανών 100ml αέρα μυρωδιάς με μακράς διαρκείας
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Μεγάλη μηχανή αέρα μυρωδιάς περιοχής 220v 4l εμπορική με τη διάχυση κρύου αέρα και το χρονόμετρο επίδειξης LCD
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μαύρη μηχανή 1000ml αρώματος αέρα μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρική για το διάστημα 1500CBM
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος:: | Ναι |
| Τάση:: | DC12V2A |

