Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Μηχανή διάχυσης αρωμάτων ανοδιωμένου αλουμινίου Πάνελ LED 250ml 200cbm Μηχανή οικιακής μυρωδιάς
| Πηγή ενέργειας:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150 ml |
| Τάση (V):: | 12 |
Ηλεκτρικό μηχανή αργίλιο διασκορπιστών αέρα μυρωδιάς 500m3
| Υλικό:: | Ντυμένος Aluminum+powered χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα:: | ο Μαύρος/κίτρινος |
| Θόρυβος:: | <40db> |
Εσωτερική μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς μετάλλων 150ml ατμοσφαιρικής ποιότητας άσπρη για τη αίθουσα αναμονής νοσοκομείων και οδοντιάτρων
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Υλικές λιανικές μηχανές μυρωδιάς μετάλλων, μηχανή διασκορπιστών αρώματος HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Natural Hotel Collection Fragrance Oil 500ML 100% Purity For Aroma Diffusers
| Τύπος: | Φυσική γεύση & Fragrances |
|---|---|
| Χρήση:: | Διασκορπιστές αρώματος |
| Όνομα προϊόντων: | πετρέλαιο μυρωδιάς |
Έλεγχος PCB διασκορπιστών αρώματος αρώματος 500CBM 8w 250ml HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Δύναμη (ψ):: | 8 |
150ml ενσωματωμένη μικροελεγκτών μικρή μεγέθους πολυτελής μηχανή μυρωδιάς σχεδίου HVAC εμπορική
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Προσαρμοσμένος διασκορπιστής πετρελαίου μετάλλων αργιλίου μηχανών αέρα μυρωδιάς αρώματος ξενοδοχείων
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | Aluminum+Metal |
τετραγωνικών μέτρων 1000 υψηλός διασκορπιστής μυρωδιάς παραγωγής ζωηρόχρωμος επαγγελματικός με την αεραντλία
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς Hvac/ασημένιος διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για την υπεραγορά
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

