Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 299 προϊόντα.
Χαμηλού θορύβου διασκορπιστής 10W πετρελαίου μηχανών 100ml αέρα μυρωδιάς με μακράς διαρκείας
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Μεγάλη μηχανή αέρα μυρωδιάς περιοχής 220v 4l εμπορική με τη διάχυση κρύου αέρα και το χρονόμετρο επίδειξης LCD
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μαύρη μηχανή 1000ml αρώματος αέρα μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρική για το διάστημα 1500CBM
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος:: | Ναι |
| Τάση:: | DC12V2A |
Αργίλιο μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων αγωγών 50W 4000ml 5000m3 HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μηχανή αρωματικού αέρα που ελέγχεται από εφαρμογή με κάλυψη 500CBM και ανθεκτικό μεταλλικό κέλυφος για εμπορική χρήση
| Ικανότητα: | 0,5 - 2,0 L |
|---|---|
| Έλεγχος υγρασίας: | Τύπος Μικροϋπολογιστή |
| Λειτουργία χρονισμού: | Ναί |
Ασημένιος διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου εμπορικός με HVAC και την ξαναγεμισμένη επιτροπή των οδηγήσεων μπουκαλιών πετρελαίου
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μεγάλη περιοχή δύο εξωτερική nebulizer 5L πετρελαίου μηχανή μυρωδιάς μπουκαλιών εμπορική με το χρονόμετρο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 2.5L * 2 |
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς μεγάλης περιοχής HVAC με χωριστό nebulizer και μπουκάλι πετρελαίου 5L για το ξενοδοχείο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 2.5L * 2 |
Υψηλά αποτελεσματικά 110V εγκαθιστούν για το σύστημα ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΉΣ Hvac μυρωδιάς, φρέσκος διασκορπιστής αρώματος, φρέσκος διασκορπιστής μυρωδιάς
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

