Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς 12V 2A εμπορική με το σύστημα Hvac για τη μεγάλη περιοχή 700m2
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρική 12v 2a ιδιωτική μηχανή μυρωδιάς αργιλίου εμπορική με τον ισχυρό ανεμιστήρα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 12V2A |
Εσωτερική μηχανή αέρα μυρωδιάς ανεμιστήρων 12V 1A 4ml/h 300cbm 17W
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 200cbm 150ml 8W HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
150Ml μίνι διασκορπιστές Aromatherapy μετάλλων με τη μακράς διαρκείας αεραντλία, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αυτόνομη 500Ml πετρελαίου μηχανή μυρωδιάς μπουκαλιών εμπορική με την κλειδαριά για τα λιανικά καταστήματα
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Τάση:: | 12V1A |
| Δύναμη:: | 14W |
Εμπορική ηλεκτρική μηχανή διάχυσης αρώματος αέρα 500ml HVAC Μηχανή οικιακού αρώματος με ανεμιστήρα
| Ξαναγεμίστε το μπουκάλι: | 500 ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | όχι |
| Χρώμα:: | Λευκό / Κόκκινο |
Έξοχη σιωπηλή μηχανή αέρα μυρωδιάς τηλεχειρισμού εμπορική με την αεραντλία της Ιαπωνίας και τον έλεγχο επιπέδων υδρονέφωσης
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

