Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 8W 12V Αθόρυβη λειτουργία 100-200ml
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 101-200 ml |
Επανακαταλογηστέος Nebulizer 100mA αυτοκινήτων PBT 1.5W Usb άνυδρος διασκορπιστής πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Υλικό: | PP + PBT +ALUMINUM |
Εμπορική περιοχή μέσα στους ηλεκτρικούς διασκορπιστές αρώματος ανεμιστήρων για τις θέσεις μεγάλης επιχείρησης
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Αυτόνομα Επαναγεμιζόμενα Διαχυτήρες Αρωμάτων Μεγάλης Έκτασης
| Χρώμα:: | Μαύρο / Λευκό |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Θόρυβος:: | < 30dba |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς πετρελαίου μετάλλων 300cbm 500ml ακροφυσίων POM
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Το CE κατοχύρωσε τη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς κρύου αέρα HVAC για την αγορά υψηλών σημείων με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
500ml Ασημένιο Αλουμινίου Διαχύτης Αρώματος Μεγάλης Περιοχής
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Εξουσία:: | 50W |
| Δυναμικό:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Το CE εγκεκριμένο κατοχύρωσε το ασημένιο σύστημα διασκορπιστών μυρωδιάς αργιλίου με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σιωπηλό λειτουργώντας HVAC
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V ασημένια μηχανή αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων 150ml επαγγελματική για μικρό διαστημικό 600cbm
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ακροφυσίων τηλεχειρισμού 6W DC12V POM
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |

