Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
Αλουμίνιο Electric Fragrance Diffuser Home Scent Machine με τηλεχειριστήριο
| Ονομα: | Μηχάνημα διάχυσης αρωμάτων |
|---|---|
| Τύπος: | ΗΛΕΚΤΡΟΣΤΑΤΙΚΟ, αποσμητικό χώρου |
| Υλικό: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
Μηχανή μυρωδιού αλουμινίου, διαχέτης αρωματικού ελαίου με ρύθμιση χρονοδιακόπτη 1H / 3H / 6H / ON
| Κατανάλωση ενέργειας: | 5W |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Δυνατότητα μυρωδιού: | 120 ml |
Μηχανή διάχυσης αρωμάτων ανοδιωμένου αλουμινίου Πάνελ LED 250ml 200cbm Μηχανή οικιακής μυρωδιάς
| Πηγή ενέργειας:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150 ml |
| Τάση (V):: | 12 |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Μηχανή αρωματικού λαδιού χωρίς νερό 4000 mAh Μηχανή οικιακού αρώματος 100 τ.μ.
| Μπαταρία λιθίου: | 4000 mAH |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 670 γρ |
| Μέγιστη Αντοχή: | περίπου 250H/60 ημέρες |
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Χρήση αποσμητικού χώρου: | Ατομοποίηση |
|---|---|
| διάσταση: | 163*50*125 χλστ |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
Εμπορική ηλεκτρική μηχανή διάχυσης αρώματος αέρα 500ml HVAC Μηχανή οικιακού αρώματος με ανεμιστήρα
| Ξαναγεμίστε το μπουκάλι: | 500 ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | όχι |
| Χρώμα:: | Λευκό / Κόκκινο |
Φορητός νεφελοποιητής αιθέριων ελαίων 10ML χωρίς νερό για οικιακό αρωματικό μηχάνημα USB
| Θόρυβος: | λιγότερο από 40dB |
|---|---|
| Χρώμα: | χρυσό/σκούρο γκρι |
| Βάρος προϊόντος: | 340 γρ |
Ηλεκτρικό μηχάνημα αρώματος σπιτιού Τηλεχειριστήριο μηχάνημα αποσμητικού αέρα από ανοδιωμένο αλουμίνιο
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Εξουσία:: | 6W |
| Χρώμα:: | Μαύρο ασήμι |

