Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
3000cbm κεντρική μηχανή διασκορπιστών αρώματος κλιματισμού, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 50W HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Κάλυψη: | 3000CBM |
τετραγωνικών μέτρων 1000 υψηλός διασκορπιστής μυρωδιάς παραγωγής ζωηρόχρωμος επαγγελματικός με την αεραντλία
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Αυτόματοι διασκορπιστής αρώματος ψεκαστήρων ανοξείδωτου/μηχανή αέρα μυρωδιάς για το σπίτι
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Προσαρμοσμένο σύστημα παράδοσης μυρωδιάς κλιματισμού χρώματος ηλεκτρικό κεντρικό για το γραφείο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
150ml εφεδρικός διασκορπιστής αρώματος αέρα HVAC για την αγορά και τα καταστήματα υψηλών σημείων
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| Ικανότητα: | 150 ml (5,07 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
Ασημένιος κρύου αέρα ηλεκτρικός μικροϋπολογιστών διανομέας αναψυκτικών αέρα διάχυσης εμπορικός/διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
Έξοχος σιωπηλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος αέρα για το σπίτι, γραφείο, τηλεχειρισμός SPA
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
12 Β μαύρο μετάλλων 150ml σύστημα μυρωδιάς Hvac τοίχων Mountable για τους διαδρόμους 100m2 και ξενοδοχείων
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος μηχανών αέρα μυρωδιάς υγειονομικής περίθαλψης για την επιχείρηση μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |

