Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
150ml αυτόματος διασκορπιστής Machine110V/220V μυρωδιάς αργιλίου ικανότητας πετρελαίου για το σύστημα ελέγχου μυρωδιών με ανοξείδωτο
| Δύναμη:: | 15W |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Κάλυψη:: | 600cbm/1000-2000square πόδια |
100 τετραγωνικό μέτρο έξοχο - σιωπηλοί αυτόνομοι διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου με το χαρούμενο άρωμα
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
130ML ασημένιος αυτόνομος ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων με τον τηλεχειρισμό για το σπίτι
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
30ml μαύροι αυτόνομοι διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου μπουκαλιών γυαλιού με τον τηλεχειρισμό
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
130ML κόκκινος φορητός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων με την εγχώρια χρήση τηλεχειρισμού
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Πάτωμα που στέκεται το διασκορπιστή μυρωδιάς κρύου αέρα 1ml/H 300cbm
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής μυρωδιάς κρύου αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Στάση πατωμάτων |
| Δύναμη:: | 6W |
Ο ασημένιος ιαπωνικός διασκορπιστής 200 Cbm διαστημικό 130ml ουσιαστικού πετρελαίου αεραντλιών ξαναγέμισε το μπουκάλι πετρελαίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Εσωτερική μηχανή αέρα μυρωδιάς ανεμιστήρων 12V 1A 4ml/h 300cbm 17W
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος αυτοκινήτων αργιλίου διασκορπιστών PBT ουσιαστικού πετρελαίου μπαταριών αρώματος 100mA
| Θόρυβος: | λιγότερο από 30dB |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος: | Ναι |
| Πηγή ισχύος: | Μπαταρία |
Εμπορικός διασκορπιστής αρώματος 1000ml 15W HVAC σύστημα μυρωδιών
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |

