Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
Στρογγυλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αναψυκτικών αέρα μορφής ασημένιος με τον προσαρμοστή UL, μηχανή μυρωδιάς αέρα
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος δωματίων τηλεχειρισμού για το σπίτι, την αντλία της Ιαπωνίας και τον ψεκαστήρα
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Η αθόρυβη ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς, στέκεται το μόνο διασκορπιστή εγχώριου ουσιαστικού πετρελαίου
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Κάθετη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς μικρής περιοχής 130ml 200m3
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
1000 τετραγωνικά 6W 30ml μυρωδιάς πόδια μηχανών αέρα με την επιτροπή αφής
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Αποσπάσιμος διασκορπιστής 80sqm DC5V 1A αρώματος μυρωδιάς αργιλίου ακροφυσίων PBT
| Εφαρμόσιμη περιοχή: | 20-80sqm |
|---|---|
| Λειτουργία: | Humidification+ Aromatherapy |
| Ικανότητα: | 10-50ml |
Για επαγγελματική χρήση χαρούμενο άρωμα διασκορπιστών αέρα Hvac μυρωδιάς Eco φιλικό με τον τηλεχειρισμό
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Έξοδος ομίχλης (γαλόνι / ημέρα): | 12 |
Έξοχη αθόρυβη λειτουργώντας μηχανή αέρα μυρωδιάς τηλεχειρισμού αεραντλιών της Ιαπωνίας
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
ο ασημένιος αυτόνομος ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς 100Ml 12v με τον τηλεχειρισμό για το λιανοπωλητή ψωνίζει
| Υλικό: | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί, Μαύρο, Glod, Μπλε |
| Αντλία αέρα: | Nidec από την Ιαπωνία / 8000 ώρες διάρκεια ζωής |
800 τετραγωνικά φορητών της Ιαπωνίας αεραντλιών ηλεκτρικών πόδια διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου με το μπουκάλι γυαλιού 100ml
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |

