Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
Έξοχη αθόρυβη μηχανή αέρα μυρωδιάς αεραντλιών της Ιαπωνίας αργιλίου με τον τηλεχειρισμό και τη μεγάλη υδρονέφωση
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημί, Μαύρο, Glod, Μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από την Ιαπωνία / 8000 ώρες διάρκεια ζωής |
Διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου 130ml 300cbm 1.0ml/h
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Επαγγελματική χωρίς θόρυβο μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς για 1000 τετραγωνικό μέτρο
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
1000 τετραγωνικά 6W PET μπουκαλιών 130ml πόδια διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου για το σπίτι
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Τελειώστε την ασημένια μηχανή διασκορπιστών αρώματος Aromatherapy με τον τηλεχειρισμό
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Αυτόματος διασκορπιστής αρωμάτων με τηλεχειριστήριο
| Υλικό: | αλουμίνιο |
|---|---|
| χρώμα: | Ασημί, Μαύρο, Glod, Μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από την Ιαπωνία / 8000 ώρες διάρκεια ζωής |
Αθόρυβος επιτοίχιος επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων 15W, κάλυψη 1200m3
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
1000 Cbm αυτόματη scented αθόρυβη μηχανή αναψυκτικών αέρα για το σπίτι, έλεγχος υπολογιστών
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V HVAC ασημένια έξοχη αθόρυβη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς υψηλών σημείων αυτόματη
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V αυτόματος HVAC μυρωδιάς διανομέας αναψυκτικών αέρα συστημάτων 300m2 ηλεκτρικός
| Τάση: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη: | 18w |
| Θόρυβος: | <30dba> |

