Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 238 προϊόντα.
Προσαρμοσμένος ξενοδοχείων μυρωδιάς διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής αργιλίου HVAC μηχανών ασημένιος
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
5L ασημένια υψηλή παραγωγή μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς αργιλίου αυτόματη για 1500m2
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Σύστημα μυρωδιάς Hvac λεωφόρων αγορών με την ψηφιακή επίδειξη/την αεραντλία 110V
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ανθεκτική ασημένια αυτόματη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς με την εισαγόμενη αεραντλία για 5000cbm
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 1.5ml/H 15W 600cbm με την αεραντλία
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Τάση: | 12V1A |
Μεγάλη περιοχή δύο εξωτερική nebulizer 5L πετρελαίου μηχανή μυρωδιάς μπουκαλιών εμπορική με το χρονόμετρο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 2.5L * 2 |
Εμπορικά αυτόματα μηχανή αρώματος/σύστημα παράδοσης μυρωδιάς Hvac ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Αυτόματη μηχανή αρώματος |
|---|---|
| Τύπος: | Εμπορικός |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
500ml μαύρη μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων με τον ενσωματωμένο ανεμιστήρα και το ισχυρό άρωμα
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Διασκορπιστής αρώματος μετάλλων 22w 1000ml 3000cbm HVAC για το ξενοδοχείο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 300*150*360mm |
| Τάση (β): | 220 |
Σύστημα παράδοσης μυρωδιάς ακροφυσίων ανοξείδωτου για HVAC, ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

