Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 238 προϊόντα.
Ηλεκτρικοί διασκορπιστές αρώματος αργιλίου 17W 1500CBM 12V1A
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Εσωτερική μηχανή αέρα μυρωδιάς ανεμιστήρων 12V 1A 4ml/h 300cbm 17W
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 1ml/H 150ml 200cbm HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
διασκορπιστής αρώματος 1ml/H 5W 200cbm HVAC για το σπίτι
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Εμπορική περιοχή μέσα στους ηλεκτρικούς διασκορπιστές αρώματος ανεμιστήρων για τις θέσεις μεγάλης επιχείρησης
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Εμπορική περιοχή μέσα στους ηλεκτρικούς διασκορπιστές αρώματος ανεμιστήρων για τις θέσεις μεγάλης επιχείρησης
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | γυαλί |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 200cbm 150ml 8W HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς 12V 2A εμπορική με το σύστημα Hvac για τη μεγάλη περιοχή 700m2
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V Mountable εμπορική μηχανή μυρωδιάς τοίχων με την κλειδαριά και ξαναγεμισμένο 500ml Botttle
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
500ml άσπρος σκονών παλτών διανομέας αναψυκτικών αέρα μετάλλων αυτόματος κατασκευή-στον ανεμιστήρα και άρωμα που ξαναγεμίζεται
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |

