Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 239 προϊόντα.
Ο μαύρος ισχυρός διασκορπιστής αρώματος αέρα διάχυσης κρύου αέρα δύναμης με το μπουκάλι πετρελαίου 4L για 4S ψωνίζει
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μεγάλη περιοχή αργιλίου των συστημάτων παράδοσης αρώματος HVAC με το μπουκάλι 2500 μιλ. για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Έξυπνο μεταλλικό στεγασμό Αρωματική διάχυση πετρελαίου 300 ml πλαστικό μπουκάλι χαμηλό επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |
5000cbm δημοφιλείς πωλώντας υψηλοί διασκορπιστές πετρελαίου κατηγορίας aromatherapy με τα μπουκάλια πετρελαίου 4L
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ασημένια μπουκάλι και χρονόμετρο διασκορπιστών 5L αρώματος αργιλίου HVAC ηλεκτρικά
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Siver μηχανή αέρα μυρωδιάς αεραντλιών αργιλίου HVAC Γερμανία
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος τετραγωνικών μέτρων λεωφόρων αγορών με το εξωτερικά ακροφύσιο και το χρονόμετρο
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Άσπρο μέταλλο 200 εφεδρική μηχανή αέρα μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με τον εσωτερικό ανεμιστήρα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
μπουκάλι 15W της PET διασκορπιστών 1500cbm Aromatherapy
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό: | Γυαλί |
| Τάση: | 12V2A |
Μεγάλη μηχανή αέρα μυρωδιάς περιοχής 220v 4l εμπορική με τη διάχυση κρύου αέρα και το χρονόμετρο επίδειξης LCD
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

