Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 238 προϊόντα.
Διανοητικός διαχυστής ελαίου αρωματικής θεραπείας 40dBa Θόρυβος και κατανάλωση 2 ml/ώρα για μέγιστη έκταση κάλυψης 5000 κυβικών μέτρων
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000 κυβικά μέτρα, 1500 τετραγωνικά μέτρα, 15000 τετραγωνικά πόδια |
Σιωπηλό λειτουργώντας ισχυρό σύστημα μυρωδιάς Hvac αντλιών μετάλλων με τον ψεκαστήρα της Γερμανίας
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β): | 220 |
Αργιλίου 500ML μυρωδιάς αέρα μηχανών DC12V μέσος διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος περιοχής ηλεκτρικός
| Χρώμα:: | πορφυρός |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 1.5ml/hour |
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
Ονειρεύομαι το ξενοδοχείο συλλογή αρωματικών ελαίων φυσικό λευκό τσάι κέδρος και σανταλόξυλα για μια χαλαρωτική εμπειρία
| Υλικό: | Φυσική ουσία |
|---|---|
| Μυρωδιά: | Ονειρεύομαι. |
| Χαρακτηριστικά: | Για τη χρήση διασκορπιστών αρώματος |
Διανοητικός διαχέτης ελαίου αρωματικής θεραπείας με ανεμιστήρα Μέγιστη έκταση κάλυψης 5000m3
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |
Δίδυμος της Ιαπωνίας ενσωματωμένος διασκορπιστής ανεμιστήρας ουσιαστικού πετρελαίου αεραντλιών ηλεκτρικός με το επίστρωμα διάβρωσης Ati
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Αυτόνομος διασκορπιστής αρώματος HVAC 1000ml αυτόματος
| ΟΝΟΜΑ: | aromatherapy διασκορπιστής SPA |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής 3000cbm αρώματος HVAC 1000ml αυτόματος
| ΟΝΟΜΑ: | aromatherapy διασκορπιστής SPA |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
Ο μαύρος τοίχος μετάλλων τοποθέτησε αρκετά το διασκορπιστή ουσιαστικού πετρελαίου που χτίστηκε στον ανεμιστήρα για τη μέση περιοχή μεγέθους
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων 5000CBM Automization με το μπουκάλι ξαναγεμισμάτων 950 μιλ.
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5000CBM |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |

