Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 238 προϊόντα.
Επικονόμενο στο τοίχωμα λευκό διασκορπιστή αρώματος με τάση 12V υπερσιωπηλός θόρυβος 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Συγκρότηση αιθέριας ελαίας: | 500 ml |
Κανένας φραγμών ισχυρός διασκορπιστής πετρελαίου διάσπασης σε άτομα Scented, σύστημα αρώματος Hvac ελαφρύ
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Χρησιμοποιημένος μπαταρία διασκορπιστής αρώματος αέρα για το εγχώριο άρωμα που διαδίδεται ομοιόμορφα
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Μπαταρία που χρησιμοποιείται |
| Υλικό:: | Μέταλλο |
Μηχανή 31w αέρα μυρωδιάς αρώματος 1000ml 5000CBM ουσιαστικών πετρελαίων
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Τάση (β):: | 220 |
| Δύναμη:: | 31W |
1000ml μαύρη εφεδρική χονδρική ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς αέρα HVAC με το υλικό μετάλλων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Βιομηχανική μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων automization 5000CBM με το μπουκάλι ξαναγεμισμάτων 1000ml
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220 |
Ηλεκτρικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος αναψυκτικών αέρα HVAC ηλεκτρικός
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
DC12V μπουκάλι αργιλίου μηχανών διασκορπιστών αρώματος μηχανών 15W αέρα μυρωδιάς αρώματος
| Κάλυψη: | 1200CBM |
|---|---|
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 0-1.8ml/hour |
| Δύναμη (ψ): | 15W |
Αυτόματος διασκορπιστής 1000ml αρώματος μετάλλων Hvac 22W
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500/1000ml |
| Τάση (β):: | DC12V |
Ο τοίχος τοποθετεί τον ηλεκτρικό διασκορπιστή αρώματος μυρωδιών 1000m3 αργιλίου
| Τύπος: | Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| εγκαταστήστε: | ο τοίχος τοποθετεί |

