Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml hotel lobby scent diffusers ] αγώνας 239 προϊόντα.
Eco φιλική εστιατορίων αέρα αρώματος διασκορπιστών αντλία της Ιαπωνίας τοίχων Mountable με το υλικό μετάλλων
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής αρώματος αέρα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Eco φιλικό |
| Υλικό:: | Μέταλλο |
Mountable ηλεκτρικό μέταλλο HVAC διασκορπιστών 31w αρώματος αέρα τοίχων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
εμπορικός κεντρικός διασκορπιστής εναλλασσόμενου ρεύματος 5000m3 110V με τον ψεκαστήρα μετάλλων
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
Επαγγελματικοί κρύου αέρα διασκορπιστές Aromatherapy διάχυσης ηλεκτρικοί με τη ρύθμιση επίδειξης και εργάσιμης μέρας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Σιωπηλοί λειτουργώντας κομψοί μορφής αγορών διασκορπιστές 500ml αρώματος λεωφόρων ηλεκτρικοί
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος HVAC 5000cbm 1000ml με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Τάση (β):: | 220 |
| Δύναμη:: | 31W |
220V ηλεκτρική σιωπηλή μηχανή 3000 CBM διασκορπιστών αρώματος μεγάλης περιοχής κινηματογράφων εργασίας
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Νέος σχεδίου μπλε εμπορικός HVAC της Γερμανίας αργιλίου σιωπηλός διασκορπιστής αρώματος αέρα αεραντλιών
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Δύναμη:: | 50W |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μαύρη μηχανή 1000ml αρώματος αέρα μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρική για το διάστημα 1500CBM
| Εφαρμογή:: | Ξενοδοχείο, εμπορικό, οικογένεια |
|---|---|
| App-ελεγχόμενος:: | Ναι |
| Τάση:: | DC12V2A |
15W μαύρο μέταλλο αρωματική διάχυση κατανάλωση καυσίμου 2 ml/ώρα για την εξατομικευμένη μυρωδιά
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |

