Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted aromatherapy diffuser ] αγώνας 58 προϊόντα.
500cbm κάλυψη Διασκορπιστές αρωματοθεραπείας με τοποθεσία τοίχου και χαμηλότερο από 35dB επίπεδο θορύβου
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
Στον τοίχο τοποθετημένος διασκορπιστής μυρωδιών μπάνιου, απλός και απλός διασκορπιστής αρωματοθεραπείας 20,2*8*15,5 cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |
Στον τοίχο το μαύρο διαχέα αρωματικής θεραπείας εμφάνιση χρώμα μαύρο/λευκό
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Μέγεθος προϊόντος: | 65*15*14 ((Cm) |
Επικονόμενο στο τοίχωμα λευκό διασκορπιστή αρώματος με τάση 12V υπερσιωπηλός θόρυβος 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Συγκρότηση αιθέριας ελαίας: | 500 ml |
Πλαστικοί διασκορπιστές αρωματοθεραπείας 0,5 λίβρες μπουκάλι πετρελαίου 400 ml για αρωματοθεραπεία στο υπνοδωμάτιο ή το καθιστικό
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
Εγκατασταμένος στο τοίχωμα οικιακός διασκορπιστής μυρωδιών 0,5 λίβρες 500cbm κάλυψη και χαμηλότερο από 35dB επίπεδο θορύβου για μια χαλαρωτική ατμόσφαιρα
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
400 ml Λευκός πλαστικός διασκορπιστής αρωματοθεραπείας για μπάνιο ελαφρύ και χαμηλού θορύβου
| Μέγεθος προϊόντος: | 20.2*8*15.5 ((Cm) |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 35dB |
| Τετάρτη: | 12V1A |
Μαύρος διαχέτης που τοποθετείται στον τοίχο θόρυβος κάτω από 35dBN Προσαρμόσιμο λογότυπο 65*15*14 cm
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Μέγεθος προϊόντος: | 65*15*14 ((Cm) |
400 ml Ευαίσθητο διάχυτο οσμών για αιθέρια έλαια Περιοχή 500 κυβικά μέτρα Στον τοίχο τοποθετημένο διαχυτή οσμών για μπάνιο
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
Στον τοίχο τοποθετημένος διασκορπιστής μυρωδιών μπάνιου φορητός διασκορπιστής αιθέριων ελαίων Μέγεθος 21*16*7,5 cm Μαύρο/Λευκό
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |

