Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted aromatherapy diffuser ] αγώνας 58 προϊόντα.
1000 Cbm αυτόματη scented αθόρυβη μηχανή αναψυκτικών αέρα για το σπίτι, έλεγχος υπολογιστών
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Εφεδρικός ασημένιος τοίχος διασκορπιστών αρώματος αργιλίου ηλεκτρικός mountable με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Ασημένιος Alluminum LCD διασκορπιστής αρώματος επίδειξης ηλεκτρικός/hvac διασκορπιστής μυρωδιάς
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
HVAC διασκορπιστής μυρωδιάς αργιλίου αυτόματος με την κλειδαριά 600cbm για τα καταστήματα ιματισμού
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
110V HVAC ασημένια έξοχη αθόρυβη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς υψηλών σημείων αυτόματη
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
2015 νέος ενημερωμένος σιωπηλός λειτουργώντας HVAC μικρής περιοχής ασημένιος διασκορπιστής συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς αργιλίου
| Δυναμικό:: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Σιωπηλή μηχανή αναψυκτικών αέρα μυρωδιάς αρώματος μηχανών διασκορπιστών εγχώριου αρώματος ψεκασμού
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Ασημένια μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου εμπορική με τη χωρίς θόρυβο και διάρκεια ζωής Loner
| Τάση:: | 220V/50HZ-60Hz |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Διαχέτης αιθέριων ελαίων για μικρές περιοχές, με μεταλλικό περίβλημα
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Έξυπνο μεταλλικό στεγασμό Αρωματική διάχυση πετρελαίου 300 ml πλαστικό μπουκάλι χαμηλό επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |

