Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted aromatherapy diffuser ] αγώνας 58 προϊόντα.
Αυτόματο σύστημα μυρωδιάς Hvac αργιλίου αέρα 110V ψεκασμού με το ακροφύσιο ανοξείδωτου
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
350ml μικροϋπολογιστής - ασημένιοι διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου nebulization/σύστημα μυρωδιάς HVAC
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Εφεδρική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων αργιλίου με 350ml για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Γραφείο εργασίας, προαιρετικός διαχέτης ελαίου, μεταλλική θήκη, πλαστικό μπουκάλι 500 ml
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Εμπορικός αυτόματος διανομέας μυρωδιάς αντλιών 5L της Γερμανίας με τη διάχυση κρύου αέρα και το χρονόμετρο επίδειξης LCD
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Η μαύρη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC 12V με το χρονόμετρο και 500ml ξαναγέμισε το μπουκάλι πετρελαίου
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 12V2A |
Scented αναψυκτικό αέρα καφέ αρώματος μικρής περιοχής με το αργίλιο και την ήρεμη εργασία και την ισχυρή υδρονέφωση
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
1000 CBM μηχανή αέρα μυρωδιάς ελέγχου υπολογιστών με την εισαγόμενη αντλία και μεταβλητό πετρέλαιο για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |

