Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted aromatherapy diffuser ] αγώνας 58 προϊόντα.
Προσαρμοσμένοι σιωπηλοί διασκορπιστές HVAC Aromatherapy που εγκαθίστανται για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Commercial Aromatherapy Diffuser with 12V Power 8W Consumption and 200mL Capacity for HVAC Scent System
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 8W |
| Δυναμικό: | 12V |
400 ml Διαχυστές αρωματοθεραπείας με μέγιστη κατανάλωση λάδι 1,5 Ml/ H ± 5% 20, 2*8*15, 5 Cm Μέγεθος προϊόντος
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Dimensions: | 20.2*8*15.5 |
15W μαύρο μέταλλο αρωματική διάχυση κατανάλωση καυσίμου 2 ml/ώρα για την εξατομικευμένη μυρωδιά
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
150Ml μίνι διασκορπιστές Aromatherapy μετάλλων με τη μακράς διαρκείας αεραντλία, μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Προσαρμοσμένη μηχανή αέρα για ξενοδοχεία με αρώματα από μέταλλο 500 τετραγωνικά μέτρα
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller, διαχύτης αιθέριων ελαίων |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Σιωπηλή μακράς διαρκείας μηχανή HVAC διασκορπιστών πετρελαίου Aromatherapy αντλιών εγκατεστημένη
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής 3000cbm αρώματος HVAC 1000ml αυτόματος
| ΟΝΟΜΑ: | aromatherapy διασκορπιστής SPA |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |

