Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted aromatherapy diffuser ] αγώνας 58 προϊόντα.
Στρογγυλός ηλεκτρικός διασκορπιστής αναψυκτικών αέρα μορφής ασημένιος με τον προσαρμοστή UL, μηχανή μυρωδιάς αέρα
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
5000cbm δημοφιλείς πωλώντας υψηλοί διασκορπιστές πετρελαίου κατηγορίας aromatherapy με τα μπουκάλια πετρελαίου 4L
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Εύκολη ρύθμιση χρονοδιακόπτη Διαχέτης αιθέριας λάδις αρώματος με τάση 12V1A για 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/να λειτουργήσει και απόδοση
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
400 ml διαχέτης αιθέριας θεραπείας αρωματικών ελαίων Η τέλεια προσθήκη στον ήσυχο χώρο σας
| Max Oil Consumption: | 1.5 Ml / H ± 5% |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Other Name: | Wall Mounted Bathroom Scent Diffuser |
Χαμηλός θόρυβος 32dba αρωματικός διασκορπιστής αιθέρια έλαια προηγμένη τεχνολογία για κάλυψη 500cbm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |
Πλαστικός διαχέτης αιθέριας λάδις με χαμηλό θόρυβο 32dba και ευρεία κάλυψη 500cbm
| μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου: | 1,5 ml / h ± 5% |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Άλλο όνομα: | Διασκορπιστής μυρωδιών του μπάνιου |
100 ml χωρητικότητας Μαύρος διαχέτης αιθέριας ελαίου με ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/ενεργό και εμφάνιση Χρώμα Μαύρο
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Συγκρότηση αιθέριας ελαίου: | 1000 ml |
Μεταλλικός μαύρος διαχέτης γραφείου με εξαιρετικά αθόρυβη λειτουργία και επίπεδο θορύβου 32dba
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Μαύρος διαχέτης αιθέριας λάδις με προηγμένη τεχνολογία, που καλύπτει έκταση 2000 κυβικών μέτρων
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Ρυθμίσεις χρονοδιακόπτη: | 1 ώρα/3 ώρες/6 ώρες/εκτός |
| Μέγεθος προϊόντος: | 65*15*14 ((Cm) |
500 κυβικά μέτρα κάλυψη Λευκός διασκορπιστής αρώματος Προηγμένη τεχνολογία 30*22.5*10cm Μέγεθος προϊόντος
| Χρώμα εμφάνισης: | Μαύρο/Λευκό |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 12V |
| Μέγεθος προϊόντος: | 30*22,5*10 ((Cm) |

