Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted aromatherapy diffuser ] αγώνας 58 προϊόντα.
Διανοητικός διαχέτης ελαίου αρωματικής θεραπείας με ανεμιστήρα Μέγιστη έκταση κάλυψης 5000m3
| Δύναμη: | 8W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000m3,2000m2,20000 τ.μ. |
Δημιουργήστε μια αναζωογονητική ατμόσφαιρα με τον εμπορικό μας διασκορπιστή μυρωδιών 12V 1A τάση και 32dba θόρυβο
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Διανοητικός διαχυστής ελαίου αρωματικής θεραπείας 40dBa Θόρυβος και κατανάλωση 2 ml/ώρα για μέγιστη έκταση κάλυψης 5000 κυβικών μέτρων
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 5000 κυβικά μέτρα, 1500 τετραγωνικά μέτρα, 15000 τετραγωνικά πόδια |
Οικία Ξενοδοχείο Γραφείο Αρωματική διάχυση ελαίου με μεταλλικό περίβλημα και επίπεδο θορύβου 40dBa
| Δύναμη: | 10W |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 40dba |
| Μέγιστη έκταση κάλυψης: | 1500m3,500m2,5000 τετραγωνικά |
Υψηλής κάλυψης 500 ml αρωματικός διαχέτης σε μεταλλικό περίβλημα σχεδιασμός για μαύρο / λευκό προσαρμόσιμη επιλογή
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Ηλεκτρική δροσερή υδρονέφωσης αέρα αρώματος διασκορπιστών μηχανή αρώματος αρώματος μετάλλων άνυδρη
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
|---|---|
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
| Ικανότητα (CFM): | 600cbm |
σύστημα μυρωδιάς 50W HVAC χρονόμετρο 12 X 8 X 4 ίντσας που θέτει για τη χρήση Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
110V αυτόματος HVAC μυρωδιάς διανομέας αναψυκτικών αέρα συστημάτων 300m2 ηλεκτρικός
| Τάση: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη: | 18w |
| Θόρυβος: | <30dba> |
Αυτόματοι διασκορπιστής αρώματος ψεκαστήρων ανοξείδωτου/μηχανή αέρα μυρωδιάς για το σπίτι
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Κατασκευασμένη ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικών πετρελαίων 1000cbm με τη χωρίς θόρυβο και ισχυρή δύναμη
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |

