Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ low noise scent air machine ] αγώνας 147 προϊόντα.
Ηλεκτρικός εμπορικός διανομέας αναψυκτικών αέρα HVAC με την κλειδαριά και ξαναγεμισμένο μπουκάλι για 1000 τετρ.μέτρα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
4L μηχανή 10000 διασκορπιστών αρώματος μπουκαλιών πετρελαίου τετραγωνικά πόδια για το λόμπι ξενοδοχείων
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
110V Mountable εμπορική μηχανή μυρωδιάς τοίχων με την κλειδαριά και ξαναγεμισμένο 500ml Botttle
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
12 τάσης χρυσή μηχανή αρώματος αέρα αργιλίου εμπορική με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή αρώματος αέρα |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
12V Commercial Scent Diffuser with 1 Year Warranty and 100-300CBM Coverage for HVAC Systems
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
5 Ομάδες Χρονοδιακόπτης Ρυθμίσεις Ξενοδοχείο Μυρωτή μηχανή, 120 ml Μυρωτική χωρητικότητα Αερο αρωματική μηχανή
| Μέγεθος: | 71*45*38cm |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
Χωρίς θόρυβο φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα για τις SPA, ηλεκτρικός τηλεχειρισμός διασκορπιστών μυρωδιάς
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Χαμηλού θορύβου ηλεκτρικός διασκορπιστής αναψυκτικών αέρα με το κουμπί αφής LCD και τη μεγάλη υδρονέφωση
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
110V διασκορπιστής αέρα αρώματος μηχανών διασκορπιστών αρώματος χρονικού ελέγχου HVAC 7 ημερών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-602 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
2015 νέος διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής ψεκαστήρων άφιξης 110v ασημένιος εξωτερικός 4L
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |

