Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ low noise scent air machine ] αγώνας 147 προϊόντα.
Χαμηλού θορύβου διασκορπιστής 10W πετρελαίου μηχανών 100ml αέρα μυρωδιάς με μακράς διαρκείας
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |
30ml/H μηχανή αέρα μυρωδιάς για το άρωμα Aromatherapy και τη διάχυση μυρωδιάς
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |
Μηχανή αέρα με λευκή μυρωδιά με ενεργοποιημένο χρονοδιακόπτη με χαμηλό επίπεδο θορύβου και αποτελεσματικότητα
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Χαμηλού θορύβου μικρός διασκορπιστής πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς εγχώριου Aromatherapy
| Τηλεχειρισμός: | Ναι |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Μηχανή αρωματικού αέρα με χρονόμετρο με χαμηλό επίπεδο θορύβου και τύπο αρώματος αιθέριας ελαίου
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Power Consumption: | 10W |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα με Τηλεχειριστήριο, Κάλυψη 100m2 και Όγκος Ψεκασμού 30ml/h
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
ΣΥΝΕΧΟΥΣ δύναμης τηλεχειρισμού μυρωδιάς αέρα μικρό μέγεθος χρώματος μηχανών άσπρο
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα Πλαστικού με Κάλυψη 100m2, Διάστημα Ψεκασμού 30 λεπτών και Πλαστικό Υλικό
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
30 ml/h Μηχανή αέρα με μυρωδιά αιθέριας λάδις και συνεχές ρεύμα
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
1 ml/h Μηχανή διάχυσης μυρωδιών Χαμηλό επίπεδο θορύβου 25dB 5 ομάδες Ρυθμιστής χρόνου
| Όγκος ψεκασμού: | 1ml/H |
|---|---|
| Εργασιακό χρόνο: | 5 Ομάδες Ρυθμιστής ρυθμίσεων |
| Υλικό: | Αλουμίνιο |

