Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ low noise scent air machine ] αγώνας 147 προϊόντα.
300cbm ξενοδοχείο αρωματικό διαχέτη, 150ml πετρελαϊκή χωρητικότητα αρωματικό διαχέτη μηχανή
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ML |
| Τάση (β):: | 12 |
Πλαστική Μικρή Μηχανή Διαχύσεως Αρωμάτων DC Power Για Κάλυψη 100m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
30 ml/h Σπρέι Διαχέτης μυρωδιάς όγκου με διάστημα ψεκασμού 30 λεπτών Ανώτερη απόδοση
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
30λεπτο διάστημα ψεκασμού Μικρός διασκορπιστής αρώματος για ένα αναζωογονητικό χώρο
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
12V αυτόνομος χαμηλού θορύβου διασκορπιστής αρώματος αέρα με τον ενσωματωμένο ανεμιστήρα
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
2000CBM έξοχο αθόρυβο 220V HVAC κάλυψης μαύρο σύστημα μυρωδιάς μετάλλων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Μαύρο μέταλλο 1000 τετραγωνικά HVAC τοίχων Mountable πόδια συστημάτων παράδοσης μυρωδιάς για το ξενοδοχείο και τα καταστήματα
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ισχυρή μηχανή αρώματος αέρα διάχυσης κρύου αέρα δύναμης, αναψυκτικό αέρα μυρωδιάς για το σύστημα Hvac
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Χαμηλού θορύβου ηλεκτρική μηχανή αέρα μυρωδιάς διασκορπιστών αρώματος με το χρονόμετρο κουμπιών αφής LCD και τη μεγάλη υδρονέφωση
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
1000 χαμηλού θορύβου μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC τετραγωνικών μέτρων 500ml με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |

