Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ low noise scent air machine ] αγώνας 147 προϊόντα.
Εμπορική συσκευή διάχυσης αρωμάτων με χρονόμετρο
| Αριθμός μοντέλου:: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Εξουσία:: | 50W |
Εμπορικός αυτόματος διανομέας μυρωδιάς αντλιών 5L της Γερμανίας με τη διάχυση κρύου αέρα και το χρονόμετρο επίδειξης LCD
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ηλεκτρική μυρωδιά διανομέων HVAC αναψυκτικών αέρα μεγάλης περιοχής systemand με τα εξωτερικά ακροφύσια για τη SPA
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Ο ηλεκτρικός τοίχος τοποθέτησε το σύστημα μυρωδιάς 150ml Hvac με την κλειδαριά, άσπρο μέταλλο σκονών
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής αρώματος Hvac ηλεκτρικός, μηχανή διασκορπιστών δωματίων για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Λευκός AC Powered HVAC Scent Diffuser 130ml Χωρητικότητα για αιθέριο έλαιο
| Noise Level: | <35dB |
|---|---|
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
| Scent Capacity: | 130ml |
Εσωτερική μηχανή διασκορπιστών αρώματος μυρωδιάς μετάλλων 150ml ατμοσφαιρικής ποιότητας άσπρη για τη αίθουσα αναμονής νοσοκομείων και οδοντιάτρων
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
ο διασκορπιστής αέρα αρώματος μπουκαλιών πετρελαίου 220v HVAC 500ml κάλυψε 5000cbm για το αεροδρόμιο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
1000 αυτόνομη 100ml μηχανή αρώματος αέρα μπουκαλιών γυαλιού Sqft με την επίδειξη κουμπιών LCD αφής
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Χωρίς θόρυβο 220V ξενοδοχείων ασημένιος ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος δωματίων λόμπι με το essetial πετρέλαιο 1000ml
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |

