Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ low noise scent air machine ] αγώνας 147 προϊόντα.
Χωριστά ακροφύσιο διασκορπιστών μυρωδιάς μεγάλης περιοχής HVAC και μπουκάλια πετρελαίου 2L
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Εμπορικό αργίλιο εφεδρικό 3000cbm μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς αντλιών της Γερμανίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μεγάλη περιοχή αργιλίου των συστημάτων παράδοσης αρώματος HVAC με το μπουκάλι 2500 μιλ. για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Υλικές λιανικές μηχανές μυρωδιάς μετάλλων, μηχανή διασκορπιστών αρώματος HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος 250ml 200cbm 8W για το σύστημα μυρωδιάς Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Τοποθετημένος τοίχος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου Hvac/ξαναγεμισμένες μηχανές μυρωδιάς Hvac μπουκαλιών 150ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος διασκορπιστών αρώματος αέρα Aromatherapy Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | 1H/3H/6H/ON |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Working Time: | About 10 Hours |
Όγκος ψεκασμού ικανότητας 25-50ml/h αναψυκτικών 10ml αέρα τηλεχειρισμού ABS PP
| Voltage: | 110V-220V |
|---|---|
| Power Supply: | AC/DC |
| Product Name: | Scent Diffuser Machine |
Διευθετήσιμη ικανότητα μυρωδιάς συστημάτων 130ml μυρωδιάς Hvac υδρονέφωσης ουσιαστικού πετρελαίου
| Fragrance Intensity: | Adjustable |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Fragrance Delivery: | Mist |
Φορητός διασκορπιστής αρώματος αέρα αργιλίου τηλεχειρισμού κανένας θόρυβος πετρελαίου διαρροής χαμηλότερα
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

