Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Διασκορπιστής 12V2A αρώματος λόμπι ξενοδοχείων μετάλλων 22W 1500CBM
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Νέα μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων αρώματος άφιξης ιδιωτική πρότυπη 500ml μαύρη ισχυρή
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22w |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων μετάλλων 1000ml 3000cbm HVAC
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Μεγάλος διασκορπιστής 22W αρώματος μηχανών μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων κάλυψης με τον ανεμιστήρα
| Κάλυψη: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 χρόνος |
| Τάση:: | DC12V2A |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων μετάλλων 35W 2000M3 500ml
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Βιώσιμος |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
Custom 500ML 12V 2A Aluminium Hotel Lobby Aroma Diffuser Home Scent Machine
| Χρώμα: | Μαύρο ασήμι |
|---|---|
| υλικό: | Ποτήρι |
| Εγκατάσταση: | Συνδέστε κλιματισμό ή εξωτερικό |
Μηχανή 300cbm διασκορπιστών μυρωδιάς μικρής περιοχής 130ml 6W
| Χρώμα:: | ασήμι, ο Μαύρος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς κουμπιών 6W 130ml 300cbm αφής αργιλίου
| Χρώμα:: | Glod/ασήμι/μπλε |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Ηλεκτρική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης εναλλασσόμενου ρεύματος με 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Power Consumption: | 2W |
|---|---|
| Noise Level: | <25dB |
| Coverage Area: | 200-300sq.ft |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200CBM 130ml 6W για το κοισμένος δωμάτιο
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |

