Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Τα ηλεκτρικά αναψυκτικά αέρα μετάλλων 1000m2 HVAC για το εγχώριο ξενοδοχείο πιέζουν τη σιωπηλή εργασία μηχανών μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
5000CBM αυτόνομοι μαύροι διασκορπιστές αέρα μετάλλων hvac για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Δύναμη:: | 31W |
Λόμπι ξενοδοχείων διασκορπιστών 500ML 12v 2A HVAC πετρελαίου αρώματος της Shell αργιλίου
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Ικανότητα: | >200ml |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Αρώματος διασκορπιστών εμπορικό μυρωδιάς μηχανών σύστημα μάρκετινγκ λόμπι ξενοδοχείων στάσεων μόνο
| Ικανότητα (CFM): | 1000 |
|---|---|
| Τύπος:: | Ιονιστής αέρα |
| Τάση:: | DC12V2A |
Εμπορικό αργίλιο εφεδρικό 3000cbm μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς αντλιών της Γερμανίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
5000CBM αυτόνομο μαύρο σύστημα διασκορπιστών μυρωδιάς μετάλλων 220V σιωπηλό λειτουργώντας HVAC
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | Μαύρος |
| Δύναμη:: | 31w |
5000cbm εισήγαγε το σύστημα διασκορπιστών μυρωδιάς αεραντλιών 110V HVAC με την ψηφιακή επίδειξη και το χρονόμετρο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
130ml εμπορική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για το δωμάτιο ύπνου τετραγωνικών μέτρων 100
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Έξοχη σιωπηλή μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου αργιλίου με την κάλυψη 200m3
| Χρήση αναψυκτικών αέρα: | Διάσπαση σε άτομα |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος δωματίων (τετραγωνικά πόδια): | >400 τετράγωνος. πόδια |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς ξενοδοχείων 150ml HVAC για τη μικρή περιοχή, μηχανή διασκορπιστών αρώματος
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |

