Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Αυτόματο μυρωδιάς διασκορπιστών υλικό κραμάτων αργιλίου μηχανών λεπτό
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
Μηχανή διασκορπιστών ουσιαστικού πετρελαίου λόμπι 1500CBM 22W 500ml ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | DC12V2A |
Εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής/ισχυρή αντλία μηχανών μυρωδιάς ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρήση: | μεγάλη περιοχή |
| Τάση:: | 12V2A |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς πετρελαίου 4ml/H 1500cbm λόμπι ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Υλικό:: | γυαλί |
Πάτωμα που στέκεται το διασκορπιστή μυρωδιάς κρύου αέρα 1ml/H 300cbm
| ΟΝΟΜΑ: | Διασκορπιστής μυρωδιάς κρύου αέρα |
|---|---|
| Τύπος: | Στάση πατωμάτων |
| Δύναμη:: | 6W |
1500cbm αυτόνομος διασκορπιστής 0.5L μυρωδιάς HVAC με τον ανεμιστήρα
| Όνομα: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5L |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Μηχανή αέρα με λευκή μυρωδιά με ενεργοποιημένο χρονοδιακόπτη με χαμηλό επίπεδο θορύβου και αποτελεσματικότητα
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Εγχώριο Tabletop αφαιρεί τη μηχανή αέρα μυρωδιάς καπνού HVAC 0.5L
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Ικανότητα: | 0.5L |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Μπουκάλι 15W της PET διακοπτών εξογκωμάτων μηχανών αέρα μυρωδιάς
| Ονομα: | μηχανή μυρωδιάς δωματίων |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Υλικό:: | Ποτήρι |
HVAC εγκατέστησε τη διευθετήσιμη νανο τεχνολογία μηχανών αέρα μυρωδιάς για το λόμπι ξενοδοχείων
| Πηγή ισχύος: | ηλεκτρικός |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Τύπος: | Διαχύτης αιθέριων ελαίων |

