Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ hotel lobby scent diffuser machine ] αγώνας 447 προϊόντα.
Ηλεκτρικό αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων νανοτεχνολογίας CE & ROHS για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Διασκορπιστής αρώματος λόμπι μηχανών 200m2 αέρα μυρωδιάς ξενοδοχείων HVAC με το πιστοποιητικό CE
| Μπουκάλι ξαναγεμισμάτων: | 500ml |
|---|---|
| Ενσωματωμένος ανεμιστήρας: | Αριθ. |
| Χρώμα:: | πορτοκάλι |
12V 2A αθόρυβη μαύρη σιδήρου ξενοδοχείων μηχανή αναψυκτικών αέρα λόμπι αυτόματη αυτόνομη
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Σύστημα αέρα μυρωδιάς μπουκαλιών HVAC 1000ml, ηλεκτρικός διασκορπιστής μυρωδιάς αρώματος για το λόμπι ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220/110 |
Χαμηλού θορύβου εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς, αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων ηλεκτρικό για τη μεγάλη περιοχή
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
μηχανή διασκορπιστών αρώματος 1500cbm 500ml 22W 4.0ml/H
| Τάση:: | DC12V2A |
|---|---|
| Δύναμη:: | 22W |
| Θόρυβος:: | < 35dba=""> |
Μαύρος διασκορπιστής αρώματος δωματίων μετάλλων για το λόμπι ξενοδοχείων και τον έλεγχο οσμών
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Ηλεκτρικός ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος Promotational, μέταλλο μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς 110v
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
110V ασημένιος διασκορπιστής καλυμμένο μηχανή 5000cbm αρώματος μπουκαλιών πετρελαίου HVAC 40000ml δίδυμος για το αεροδρόμιο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
ΔΙΔΥΜΗ μηχανή 500ml αέρα μυρωδιάς μετάλλων διάχυσης κρύου αέρα αντλιών για την περιοχή τετραγωνικών μέτρων 200
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |

