Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Ζωηρόχρωμη μηχανή αέρα μυρωδιάς αργιλίου αθόρυβη λειτουργώντας για το γραφείο χαμηλού θορύβου
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 5000cbm HVAC αργιλίου 75W 4L για το ξενοδοχείο
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
App-Controlled HVAC Scent System with 500ml-2.6l Capacity and 50W Power for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500ml-2,6λ |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
HVAC μαύρες μηχανές μυρωδιάς μετάλλων 1000ml αυτόνομες αυτόματες εμπορικές με το ξαναγεμισμένο πετρέλαιο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Άσπρος τοίχος μετάλλων 500ml mountable με την αυτόματη εμπορική μηχανή μυρωδιάς κλειδαριών
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
|---|---|
| Τάση:: | 12V1A |
| Δύναμη:: | 14W |
220V ασημένιο αργίλιο 1000 εμπορική μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων τετρ.μέτρου HVAC
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
1000ml Mountable ηλεκτρικός διασκορπιστής πετρελαίου τοίχων με τη λαβή για το λόμπι και την υπεραγορά ξενοδοχείων
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Τάση (β):: | 220 |
Μηχάνημα αρωματισμού 12V με χωρητικότητα αρώματος 100ml 'Ικανοποίηση'
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Size: | Small |
Μηχάνημα Αρωματισμού Αέρα Πλαστικού με Κάλυψη 100m2, Διάστημα Ψεκασμού 30 λεπτών και Πλαστικό Υλικό
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
100ML μοντέρνη εμπορική μηχανή μυρωδιάς αργιλίου για τους λιανοπωλητές, διασκορπιστής πετρελαίου αρώματος για το σπίτι
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |

