Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
100ml Αρωματική χωρητικότητα Αρωματικός διασκορπιστής Η απόλυτη εμπειρία αρωματικής θεραπείας με τάση 12V
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
30 ml/h Μηχανή αέρα με μυρωδιά αιθέριας λάδις και συνεχές ρεύμα
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |
130ML ξαναγεμισμένη μηχανή μυρωδιάς αέρα πετρελαίου/αυτόματος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων Automization με το caoting υλικό μετάλλων σκονών
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220 |
500ml Large Capacity 220V 50W Commercial Scenting Machine HVAC Scent System with Wifi App Control
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Μηχανή 31w αέρα μυρωδιάς αρώματος 1000ml 5000CBM ουσιαστικών πετρελαίων
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Τάση (β):: | 220 |
| Δύναμη:: | 31W |
Smart App Controlled HVAC Scent Diffuser with 500ml~2.6L Capacity and 50W Power for Hotel, Commercial, and Household Use
| Ικανότητα: | 500ml~2,6L |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
Εμπορικοί αρωματικοί διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου διασκορπιστών μυρωδιάς για το γραφείο, SPA, εγχώρια χρήση
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής 1000M2 4l με την αεραντλία της Ιαπωνίας για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μηχανή αρώματος αέρα υπηρεσιών cOem, αυτόματη στάση μηχανών αρώματος μόνο
| Χρώμα:: | Μαύρος, ασημένιος, χρυσός |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

