Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
200ml Home Scent Machine Fragrance Scent Diffuser Sandblasted App Controlled 8W
| Χρήση αποσμητικού χώρου: | Ατομοποίηση |
|---|---|
| διάσταση: | 163*50*125 χλστ |
| Υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
12V 8W HVAC Scent Diffuser with 100-300CBM Coverage for Commercial Use
| Ικανότητα: | > 200 mL (>6,76 oz) |
|---|---|
| Υλικό: | Μέταλλο |
| Εξουσία: | 8W |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς τηλεχειρισμού για το σπίτι/την περιοχή γραφείων 100-200m3
| Τύπος: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Έλεγχος: | Τηλεχειρισμός |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/3000 ώρες |
Μέση μηχανή μυρωδιάς δωματίων περιοχής, διασκορπιστής 12v2a μυρωδιάς κλιματιστικών μηχανημάτων
| ΟΝΟΜΑ: | μηχανή μυρωδιάς δωματίων |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Υλικό:: | γυαλί |
Υγρή μηχανή αέρα μυρωδιάς ουσιαστικών πετρελαίων για το σπίτι, δωμάτιο Coference
| ΟΝΟΜΑ: | Μηχανή αέρα μυρωδιάς |
|---|---|
| Χρώμα:: | Προσαρμοσμένος |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
εμπορικός κεντρικός διασκορπιστής εναλλασσόμενου ρεύματος 5000m3 110V με τον ψεκαστήρα μετάλλων
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
διασκορπιστής αέρα αρώματος 8W 150ml 300CBM για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χρώμα:: | Γραπτός |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
σύστημα μυρωδιάς 50W HVAC χρονόμετρο 12 X 8 X 4 ίντσας που θέτει για τη χρήση Υπουργείων Εσωτερικών
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
30 ml/h Σπρέι Διαχέτης μυρωδιάς όγκου με διάστημα ψεκασμού 30 λεπτών Ανώτερη απόδοση
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Βιομηχανική μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων automization 5000CBM με το μπουκάλι ξαναγεμισμάτων 1000ml
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220 |

