Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 8W 12V Αθόρυβη λειτουργία 100-200ml
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 101-200 ml |
Αυτόματη μηχανή αρώματος μυρωδιάς 15W 1500cbm Hvac ξενοδοχείων
| ΟΝΟΜΑ: | Αυτόματη μηχανή αρώματος |
|---|---|
| Τύπος: | Εμπορικός |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Πλαστικός διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 3W 250ml 100m2 για την τουαλέτα
| Τεχνολογία:: | Cold-air διάχυση |
|---|---|
| Τάση:: | DC12V1A |
| Δύναμη:: | 3W |
Αυτόματη μηχανή 15W 1500cbm αρώματος μυρωδιάς Hvac ξενοδοχείων διευθετήσιμη
| Όνομα: | Αυτόματη μηχανή αρώματος |
|---|---|
| Τύπος: | Εμπορικός |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Επαγγελματικό εφεδρικό μπουκάλι πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς/μηχανών 500ml αναψυκτικών αέρα δωματίων
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο σκονών |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
μηχανές μυρωδιάς ξενοδοχείων 35W 500ml 2000cbm HVAC για το ξενοδοχείο
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Υγιής όγκος: | < 20dba=""> |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
HVAC εγκατέστησε τη διευθετήσιμη νανο τεχνολογία μηχανών αέρα μυρωδιάς για το λόμπι ξενοδοχείων
| Πηγή ισχύος: | ηλεκτρικός |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE, RoHS |
| Τύπος: | Διαχύτης αιθέριων ελαίων |
Κλειδώσιμη 500ml 600cbm εμπορική μηχανή μυρωδιάς τραπεζών
| Τάση:: | 12V1A |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο παλτών σκονών |
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή μυρωδιάς |
Επαναληπτικής χρήσεως 1000CFM έκθεσης εμπορική μηχανή μυρωδιάς αιθουσών
| ΟΝΟΜΑ: | Εμπορική μηχανή μυρωδιάς |
|---|---|
| Υλικό:: | Μέταλλο |
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |

