Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ commercial aroma diffuser machine ] αγώνας 292 προϊόντα.
διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου 1.5ml/H 15W 600cbm με την αεραντλία
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| Τάση: | 12V1A |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
500 ml Αρωματικό Αιθανόλαδο Κατηγορίας Γ για τη λειτουργία του νευρικού συστήματος και διαχέα αρωματικού ελαίου
| Αριθμός EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| Πρώτη ύλη: | Ελαιο |
Μαύρο σύστημα μηχανών HVAC μυρωδιάς μετάλλων ηλεκτρικό 220V εμπορικό για τη μεγάλη περιοχή 700m2
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Έξοχος ήρεμος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μηχανών αέρα μυρωδιάς με τον τηλεχειρισμό και τον ψεκαστήρα της Ιαπωνίας
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Ηλεκτρικό μηχάνημα αρώματος σπιτιού Τηλεχειριστήριο μηχάνημα αποσμητικού αέρα από ανοδιωμένο αλουμίνιο
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Εξουσία:: | 6W |
| Χρώμα:: | Μαύρο ασήμι |
Μηχανή μυρωδιάς αργιλίου ακροφυσίων DC12V 6W POM για το σπίτι
| Τάση:: | DC12V |
|---|---|
| Δύναμη:: | 6W |
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
Εμπορική διάχυση αιθέριας ελαίου με έλεγχο εφαρμογής 500bm κάλυψη
| Ισχύς: | 10W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Τύπος: | Υγραντήρας Cool-Mist Impeller |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |
Αυτόματος διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου σιωπηλός λειτουργώντας με την επίδειξη LCD, ρύθμιση εργάσιμης μέρας
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |

