Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ aluminum home scent machine ] αγώνας 225 προϊόντα.
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς 200CBM 130ml 6W για το κοισμένος δωμάτιο
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
Διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου 6W 130ml 300cbm
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Δύναμη:: | 6W |
άνυδρος διασκορπιστής αρώματος μυρωδιάς 100ml Hvac 200m3 12V1A
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Τάση: | DC12V1A |
130ml εμπορική μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς για το δωμάτιο ύπνου τετραγωνικών μέτρων 100
| Τύπος:: | Υγραντής στροφείων δροσερός-υδρονέφωσης |
|---|---|
| Πιστοποίηση:: | CE, RoHS |
| Παραγωγή υδρονέφωσης (γαλόνι/ημέρα):: | 12 |
1.5W Nebulizer PBT αυτοκινήτων πετρελαίου μυρωδιάς άνυδρο αργίλιο επανακαταλογηστέο
| Ονομασία προϊόντος: | Διαχύτης αρώματος αυτοκινήτου |
|---|---|
| Τύπος: | Αντλία αέρα |
| Λειτουργία: | Υγρασία + Αρωματοθεραπεία |
Μηχανή διασκορπιστών αρώματος ξενοδοχείων τηλεχειρισμού σχεδίου μόδας με την αεραντλία Nidec Ιαπωνία
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, Glod, μπλε |
| Αεραντλία: | Nidec από τη διάρκεια ζωής της Ιαπωνίας/8000 ώρες |
Ηλεκτρικοί διασκορπιστές αρώματος αργιλίου 17W 1500CBM 12V1A
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
|---|---|
| Υλικό:: | Αργίλιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba=""> |
Επαγγελματικός διαχύτης αιθέριων ελαίων 250ml, επιτοίχιας τοποθέτησης, σύστημα αρωματισμού HVAC
| Ισχύς: | 8W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 100-200 ml |
7 μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων χρονικού ελέγχου ημερών, αναψυκτικό αρώματος αρώματος για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Αναψυκτικό αέρα μυρωδιάς επίδειξης 300cbm αργιλίου LCD
| Χρώμα:: | Μπλε/Ασημί |
|---|---|
| Υλικό:: | Ανοδιωμένο αλουμίνιο |
| Θόρυβος:: | < 30dba |

