Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml industrial scent diffuser ] αγώνας 79 προϊόντα.
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Διασκορπιστής μυρωδιάς πετρελαίου 50W 3000CBM HVAC ξενοδοχείων 4L αργιλίου
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
3000 CBM εμπορικές μηχανές μυρωδιάς λεωφόρων 1000ml HVAC αγορών/αυτόματος διασκορπιστής μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής λεωφόρων 4000ml HVAC Aluminnum αγορών με την αντλία της Ιαπωνίας
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
εμπορικός διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής 1000M2 4l με την αεραντλία της Ιαπωνίας για τη λεωφόρο αγορών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Βιομηχανική μηχανή μυρωδιάς αέρα μηχανών 5000cbm διασκορπιστών μυρωδιάς αρώματος Automization
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
1000 μέταλλο λόμπι 500ml ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων
| Δύναμη (ψ): | 10 |
|---|---|
| Τάση (β): | 12 |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Custom Commercial Industrial 500ml Fragrance Oil Essential Oil for Scent Diffusers
| Einecs: | 289-995-2 |
|---|---|
| Βαθμός: | Άρωμα Βαθμού Γ |
| Πρώτη ύλη: | Ελαιο |
Commercial HVAC Scent System with 500ml Capacity and 50Hz Frequency for Aromatherapy
| Ικανότητα: | 500 ml (16,91 oz) |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |

