Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml industrial scent diffuser ] αγώνας 79 προϊόντα.
Commercial HVAC Scent System with 3ml/hour Oil Consumption 3 Years Warranty and Aluminum Shell Aroma Diffuser Machine
| Ικανότητα: | 500mL |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Δυναμικό: | 220V |
110V διασκορπιστής αέρα αρώματος μηχανών διασκορπιστών αρώματος χρονικού ελέγχου HVAC 7 ημερών
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-602 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Βιομηχανική μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων automization 5000CBM με το μπουκάλι ξαναγεμισμάτων 1000ml
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220 |
Μηχανή 31w αέρα μυρωδιάς αρώματος 1000ml 5000CBM ουσιαστικών πετρελαίων
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Τάση (β):: | 220 |
| Δύναμη:: | 31W |
Μηχανή αέρα μυρωδιάς αρώματος ουσιαστικών πετρελαίων Automization με το caoting υλικό μετάλλων σκονών
| Υλικό:: | caoting μέταλλο σκονών |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση (β):: | 220 |
Ισχυρή μηχανή αρώματος αέρα διάχυσης κρύου αέρα δύναμης, αναψυκτικό αέρα μυρωδιάς για το σύστημα Hvac
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
4L μηχανή 10000 διασκορπιστών αρώματος μπουκαλιών πετρελαίου τετραγωνικά πόδια για το λόμπι ξενοδοχείων
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ο μαύρος ισχυρός διασκορπιστής αρώματος αέρα διάχυσης κρύου αέρα δύναμης με το μπουκάλι πετρελαίου 4L για 4S ψωνίζει
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
εμπορικός κεντρικός διασκορπιστής εναλλασσόμενου ρεύματος 5000m3 110V με τον ψεκαστήρα μετάλλων
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| ΑΝΤΛΙΑ: | Κατασκευασμένος στη Γερμανία |
| Κατανάλωση πετρελαίου: | 3ml/hour |
5000cbm Coverage HVAC Scent System with 316L Stainless Steel Nozzle 220V/50HZ and < 25dba Sound Volume
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
|---|---|
| Εξουσία: | 50W |
| Επίπεδο θορύβου: | < 32dba |

