Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml industrial scent diffuser ] αγώνας 79 προϊόντα.
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 1ml/H 150ml 200cbm HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Τάση (β):: | 12 |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
διασκορπιστής αρώματος 1ml/H 5W 200cbm HVAC για το σπίτι
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος συστημάτων 200cbm 150ml 8W HVAC
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Ηλεκτρικός διαχέτης μυρωδιού ξενοδοχείου
| Αριθμός μοντέλου:: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Εξουσία:: | 50W |
Έξυπνη ψηφιακή επίδειξη που διαφημίζει τον αυτόματο διανομέα Sanitiser χεριών
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
Μη επαφή που διαφημίζει την επίδειξη Mionitor/αυτόματο Sanitizer χεριών
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης Mionitor |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
HVAC διανομέας αναψυκτικών αέρα αργιλίου με την ψηφιακή επίδειξη και το χρόνο προγραμματίσημο 3000CBM
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Αυτόνομος αυτόματος διασκορπιστής αρώματος αργιλίου HVAC 1000m2 με εξωτερικά nebulizer και τα μπουκάλια πετρελαίου 4L
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
220V μαύρος αργιλίου εφεδρικός διασκορπιστής αρώματος κλιματιστικών μηχανημάτων αυτόματος με το εμπορευματοκιβώτιο 5L
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |

