Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml industrial scent diffuser ] αγώνας 79 προϊόντα.
Διαφημιστικό Mionitor ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης μηχανών μυρωδιάς επίδειξης ηλεκτρικό
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
|---|---|
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
| Μέγεθος οθόνης: | Οθόνη 21,5 οδηγήσεων ίντσας |
Αθόρυβος επιτοίχιος επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων 15W, κάλυψη 1200m3
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
Ψεκάζοντας μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων λόμπι ξενοδοχείων/μηχανή μυρωδιάς πετρελαίου αρώματος Aromatherapy
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων μηχανών διασκορπιστών 1000m2 HVAC, σιωπηλή λειτουργώντας αντλία
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Αυτόματος διασκορπιστής αρώματος μετάλλων 22W 2000m3 500ml Hvac
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Ικανότητα: | 500/1000ml |
| Τάση (β):: | DC12V |
Λόμπι ξενοδοχείων διασκορπιστών 500ML 12v 2A HVAC πετρελαίου αρώματος της Shell αργιλίου
| Υγιής όγκος: | < 25dba=""> |
|---|---|
| Ικανότητα: | >200ml |
| Πηγή ισχύος: | Ηλεκτρικός |
Τα ηλεκτρικά αναψυκτικά αέρα μετάλλων 1000m2 HVAC για το εγχώριο ξενοδοχείο πιέζουν τη σιωπηλή εργασία μηχανών μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ηλεκτρικό αναψυκτικό αέρα λόμπι ξενοδοχείων νανοτεχνολογίας CE & ROHS για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Μεγάλη περιοχή αργιλίου των συστημάτων παράδοσης αρώματος HVAC με το μπουκάλι 2500 μιλ. για το μάρκετινγκ μυρωδιάς
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
220V ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς λόμπι ξενοδοχείων αργιλίου νανοτεχνολογίας 1000m2 ασημένια
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |

