Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ 500ml industrial scent diffuser ] αγώνας 79 προϊόντα.
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 15W 500ml με έλεγχο μέσω εφαρμογής και τοποθέτηση σε τοίχο
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
Εμπορικός διασκορπιστής αρώματος 1000ml 15W HVAC σύστημα μυρωδιών
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |
HVAC Scent System with No Maintenance in 2 Years Low Noise <25dba and Hotel Usage Aroma Air Diffuser
| Αριθμό μοντέλου: | MX-8022 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| Αριθμό μοντέλου: | MX-802 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220V/50Hz |
| Εξουσία: | 50W |
Σύστημα μυρωδιάς Hvac λεωφόρων αγορών με την ψηφιακή επίδειξη/την αεραντλία 110V
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Ανθεκτική ασημένια αυτόματη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς με την εισαγόμενη αεραντλία για 5000cbm
| Πρότυπος αριθμός:: | MX-802 |
|---|---|
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
| Δύναμη:: | 50W |
Αυτόματη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς και ψηφιακές οθόνες επίδειξης διαφήμισης
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Διαφημιστικός φορέας LCD και Sanitizer χεριών αφής ελεύθεροι αυτόματοι διανομέας και διασκορπιστής μυρωδιάς
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Τοποθετημένος τοίχος διαφημιστικός φορέας μηχανών LCD διασκορπιστών μυρωδιάς και Sanitizer χεριών αφής ελεύθερος αυτόματος διανομέας
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Ψηφιακή μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων σηματοδότησης που διαφημίζει Sanitizer χεριών επίδειξης Mionitor
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |

