Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 137 προϊόντα.
Ηλεκτρική μηχανή μυρωδιάς 12V 2A εμπορική με το σύστημα Hvac για τη μεγάλη περιοχή 700m2
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
Επιλογή τηλεχειρισμού μηχανών διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων Diffussion μυρωδιάς με τον ανεμιστήρα άμεσο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Το δίδυμο άσπρο μέταλλο 200 mountable μηχανή 500ml αεραντλιών αέρα μυρωδιάς τοίχων τετραγωνικών μέτρων με τον εσωτερικό ανεμιστήρα για το εμπορικό σήμα ψωνίζει
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
200 διασκορπιστής αέρα μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων/εμπορικό αναψυκτικό αέρα θέσεων αυτόματο
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Άσπρο μέταλλο 200 εφεδρική μηχανή αέρα μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με τον εσωτερικό ανεμιστήρα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ο Μαύρος |
| εγκατάσταση: | ΤΟΙΧΟΣ MOUNTABLE, υπολογιστής γραφείου |
Να τοποθετήσει τη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς/Sanitizer χεριών επίδειξης διαφήμισης Mionitor το ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Αυτόματη μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς και ψηφιακές οθόνες επίδειξης διαφήμισης
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Ψηφιακή μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς συστημάτων σηματοδότησης που διαφημίζει Sanitizer χεριών επίδειξης Mionitor
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
|---|---|
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ασφάλειας που διαφημίζει Sanitizer χεριών επίδειξης Mionitor
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Επαγγελματικός διαχύτης αρωμάτων HVAC 15W 500ml με έλεγχο μέσω εφαρμογής και τοποθέτηση σε τοίχο
| Ισχύς: | 15W |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Δυναμικότητα: | 500 ml |

