Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή αέρα μυρωδιάς
-
Μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς
-
Διασκορπιστής αρώματος αέρα
-
Hotel Collection Fragrance Oil
-
Διασκορπιστές ουσιαστικού πετρελαίου
-
Διασκορπιστές Aromatherapy
-
Άνυδρος διασκορπιστής αρώματος
-
Διασκορπιστής αέρα αυτοκινήτων
-
Εμπορική μηχανή μυρωδιάς
-
Αυτόματος διαχύτης αρώματος
-
μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων
-
διασκορπιστής μυρωδιάς μεγάλης περιοχής
-
hvac σύστημα μυρωδιάς
-
σύστημα παράδοσης μυρωδιάς
-
Ηλεκτρικός διασκορπιστής αρώματος
-
Μηχάνημα αρώματος σπιτιού
-
ΜωάμεθΠολύ καλό προϊόν! Ακριβώς όπως περιγράφεται και στέλνοντας γρήγορα. Είναι σιωπηλή και μεγάλη υδρονέφωση. Πολύ επαγγελματικός κατασκευαστής διασκορπιστών μυρωδιάς -
DianaΠολύ καλή ποιότητα! Είναι σχεδόν δύο έτη που εξετάζω αυτόν τον πωλητή! A+ προϊόντα! Έγκαιρος μετά από την υπηρεσία πάντα!
λέξεις-κλειδιά [ wall mounted hotel scent machine ] αγώνας 137 προϊόντα.
Τοποθετημένος τοίχος αέρα αρώματος διασκορπιστής ουσιαστικού πετρελαίου μυρωδιάς αρώματος μηχανών άνυδρος για το ξενοδοχείο
| Δύναμη (ψ): | 5 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | Εμπορικός |
Τοποθετημένος τοίχος διαφημιστικός φορέας μηχανών LCD διασκορπιστών μυρωδιάς και Sanitizer χεριών αφής ελεύθερος αυτόματος διανομέας
| Όνομα προϊόντων: | Επίδειξη διαφήμισης |
|---|---|
| λειτουργικό σύστημα: | Αρρενωπά 4.4/5.1/7.1 |
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
Έλεγχος εφαρμογών τηλεφώνου Home Scent Machine Διαχύτης αιθέριων ελαίων αρώματος επί τοίχου
| Θόρυβος: | <36db |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | ΚΕΝΤΡΙΚΟ, επιτραπέζιο, επιτοίχιο |
| υλικό: | αλουμίνιο + μέταλλο |
Εφεδρική ασημένια μηχανή μυρωδιάς ξενοδοχείων αργιλίου με 350ml για τα καταστήματα
| Τάση:: | 220V/50HZ |
|---|---|
| Δύναμη:: | 18W |
| Θόρυβος:: | <30dba> |
Διαφημιστικό Mionitor ψηφιακό σύστημα σηματοδότησης μηχανών μυρωδιάς επίδειξης ηλεκτρικό
| Υλικό: | Περίπτωση μετάλλων + επιτροπή γυαλιού |
|---|---|
| εγκατάσταση: | Ο τοίχος Mountable, στέκεται μόνο |
| Μέγεθος οθόνης: | Οθόνη 21,5 οδηγήσεων ίντσας |
Μηχανή αρωματισμού που τοποθετείται στον τοίχο με κάλυψη 300CBM και σιωπηλή λειτουργία για διάχυση αιθέριας λάδι
| Ικανότητα: | 250 ml |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | < 36 dB |
| Εξουσία: | 5W |
Ο μαύρος τοίχος μετάλλων τοποθέτησε αρκετά το διασκορπιστή ουσιαστικού πετρελαίου που χτίστηκε στον ανεμιστήρα για τη μέση περιοχή μεγέθους
| Υλικό:: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/λευκό |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 500ml |
μηχανή διασκορπιστών μυρωδιάς ξενοδοχείων 8W HVAC 200m3 250ml
| Πηγή ισχύος:: | Ηλεκτρικός |
|---|---|
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |
| Τάση (β):: | 12 |
Βιομηχανική μηχανή μυρωδιάς αέρα μηχανών 5000cbm διασκορπιστών μυρωδιάς αρώματος Automization
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος/ασήμι |
| Τάση:: | 110v - 220V/50HZ - 60HZ |
100 άσπρη πλαστική 12V εμπορική μηχανή μυρωδιάς τετραγωνικών μέτρων με την αεραντλία Nidec Ιαπωνία για το λουτρό, νοσοκομείο
| Αεραντλία:: | Ιαπωνικό εμπορικό σήμα Nidec |
|---|---|
| Εγκατάσταση:: | Φορητός/τοίχος που τοποθετείται |
| Χωρητικότητα λαδιού:: | 150ml |

